Комплексна автоматизація бізнесу

Впровадження і супровід "1С:Підприємство"

Впровадження "1С:Підприємство" - це важливий і відповідальний крок для кожного підприємства. На сьогоднішній день без автоматизації діяльності підприємства, всіх його бізнес-процесів, неможлива його діяльність. Це процес від установки програмного забезпечення до моменту, коли воно стане частиною щоденної діяльності компанії.

Розробка інформаційних систем

При побудові інформаційної системи слід визначитися з програмною платформою. Ми вже багато років спеціалізуємося на програмних продуктах "1С:Підприємство", які є досить гнучкими, застосовуються в самих різних областях бізнесу, доступні за ціною і дозволяють побудувати, практично, будь-яку інформаційну систему. Раз Ви знаходитесь на нашому сайті, то також готові розглянути варіант побудови своєї інформаційної системи на базі "1С:Підприємство".

Інтеграція "1С:Підприємство" з іншими базами даних, сайтами і додатками.

Система "1С:Підприємство" є відкритою системою і надає можливість для інтеграції практично з будь-якими зовнішніми програмами і обладнанням на основі відкритих загальновизнаних стандартів передачі даних.

Аутсорсинг "1С:Підприємство"

У багатьох компаніях є системні адміністратори, штатні фахівці. Багато укладають договори з обслуговуючими компаніями. У сфері підтримки та впровадження "1С:Підприємство" приблизно та ж ситуація, тільки набагато менше число компаній тримає фахівця з "1С:Підприємство" в штаті.

Каталог готових рішень

Нет в наличии
3 000.00
3 000.00