Впровадження і супровід "BAS"
Внедрение и сопровождение "BAS"
26.01.2017

Впровадження і супровід "BAS"

Комплексний супровід BAS для вашого бізнесу


Наша команда експертів пропонує повний спектр послуг супроводу Business Automation Software (BAS), включаючи технічну підтримку, оновлення, навчання персоналу, адаптацію під ваші потреби, моніторинг системи, резервне копіювання та багато іншого. Ми допоможемо вам максимально ефективно використовувати можливості вашого програмного забезпечення та забезпечити безперервність бізнес-процесів.
Забезпечте безперебійну роботу та ефективність з нашими професійними послугами супроводу BAS.

Ключові переваги:

 • Швидка та професійна технічна підтримка;
 • Регулярні оновлення та покращення;
 • Індивідуальні консультації та навчання;
 • Адаптація програмного забезпечення під ваші потреби;
 • Забезпечення безпеки та резервне копіювання.

Супровід BAS (Business Automation Software) включає в себе ряд послуг та процесів, спрямованих на забезпечення ефективної роботи програмного забезпечення для автоматизації бізнес-процесів.

Основні аспекти супроводу BAS:

 1. Технічна підтримка. Допомога користувачам у вирішенні технічних проблем, консультації з використання функцій програмного забезпечення, а також діагностика та виправлення помилок у програмі.
 2. Оновлення програмного забезпечення. Регулярне оновлення BAS, що включає встановлення нових версій та патчів, які покращують функціональність, безпеку та продуктивність системи.
 3. Консультації та навчання. Навчання персоналу компанії правильному використанню програмного забезпечення, проведення вебінарів, семінарів та індивідуальних консультацій.
 4. Адаптація та налаштування. Налаштування BAS під специфічні потреби бізнесу, включаючи інтеграцію з іншими системами, налаштування звітності та адаптацію функціональних можливостей.
 5. Моніторинг і аудит. Постійний моніторинг роботи системи, перевірка на відповідність вимогам безпеки, ефективності та продуктивності, а також проведення аудиту для виявлення та усунення потенційних проблем.
 6. Індивідуальні доробки. Розробка та впровадження додаткових модулів або функцій на замовлення клієнта для розширення можливостей BAS.

Супровід BAS важливий для підтримки стабільної роботи бізнес-процесів, підвищення продуктивності та ефективності роботи компанії. Це також допомагає мінімізувати простої та забезпечити безперервність бізнесу, особливо в умовах змінних ринкових умов і вимог до безпеки.

Для успішного супроводу BAS важливо мати кваліфіковану команду підтримки, яка може оперативно реагувати на запити та вирішувати проблеми, а також систематично впроваджувати покращення та оновлення.

На шляху до взаємовигідної співпраці з компанією «ЕНСІТІ» Ви отримаєте якісні послуги з супроводу BAS.

Компанія "ЕНСІТІ"
www.nct.ua
info@nct.ua


Повернення до списку